اخبار و اطلاعیه ها

  • اطلاعیه پذیرفته شدگان در آزمون اسفندماه 95 که مدارک آنها کامل نیست اطلاعات بیشتر
  • آدرس برگزاری آزمون در تهران، خیابان کارگر شمالی ، بعد از جلال آل احمد، پردیس 2 دانشکده های فنی دانشگاه تهران، ساختمان مرکزی، طبقه 3 اتاق 201 ....................................................................... اصفهان: پل شیخ صدوق، ابتدای خیابان میر، به طرف فلکه فیض مجتمع آموزشی امام صادق
  • به اطلاع فرآگیران محترم می رساند که حتماً بعد از ثبت نام قطعی با شماره تلفن 02166980828 (سرکار خانم وحیدی) جهت هماهنگی نهایی تماس حاصل فرمایند. تاریخ برگزاری دوره ی اصفهان روزهای سه شنبه، چهارشنبه و پنج شنبه مورخ 28 الی 30 دی 1395 می باشد.
  • جهت مدیریت و پشتیبانی طرح های ارتقاء کارایی موتورخانه های کشور از سامانه بهسما به آدرس w w w . B E H S A M A. i r بازدید فرمائید.
  • وب سایت ویژه مدیریت ثبت نام و آموزشی"دوره تخصصی نظارت و صحه گذاری و بازرسی مرتبط با طرح افزایش کارایی موتور خانه های کشور" در اول مهر 1395 جهت تسهیل در خدمات دهی آموزشی رسماً افتتاح گردید.
  • بدین وسیله به اطلاع می رساند دوره های مرتبط با ناظران اندازه گیری و صحه گذاری طرح افزایش کارایی موتورخانه ها ، از تاریخ 1395/3/1توسط دانشگاه تهران برگزار خواهد شد و دوره هایی که "توسط موسسه آموزش عالی اندیشه سبا" یا "مرکز تحقیق توسعه مدیریت(سبا)" و سایر موسسات برگزار می‌شود مورد تأیید شرکت بهینه سازی مصرف سوخت نمی باشد. بديهي است دوره‌هاي قبلي برگزار شده توسط موسسه مذكور در فرايند رتبه بندي و ارجاع كار ناظران مدنظر قرار خواهد گرفت.

فرصتی مناسب برای اشتغال اثر بخش

 

اگرچه جوانان و فارغ التحصیلان کارآفرین به دلیل توانمندی و خلاقیت خود دغدغه های کمتری نسبت به اشتغال دارند ولی به صورت طبیعی به دلیل محدود بودن فرصت های شغلی اشتغال همواره یکی از دغدغه های اصلی جامعه، خانواده، جوانان و خصوصاً فارغ التحصیلان کشور بوده و می باشد. به همین دلیل استفاده به موقع از فرصت های ایجاد شده بالاخص با هدف ارتقاء و یا کسب مهارت های شغلی در ایران نیز مانند سایر کشورها افزایش موقعیت و شانس شاغل شدن در یک سازمان و موسسه دولتی یا خصوصی را به دنبال خواهد داشت و به شدت توصیه شده است. حال اگر این اشتغال در مسیر یک فرآیند ملی و اثربخش باشد به دلیل پاسخگویی به انگیزش های درونی علاوه بر تأمین معیشت و مالی رضایت مندی شغلی و شخصی را نیز به دنبال خواهد داشت.

شانس ورود به حوزه بهینه سازی مصرف انرژی کشور و اقدامات مرتبط با آن و در نتیجه پیدا کردن فرصت ایفای نقش در این موضوع راهبردی که با منافع ملی پیوند داشته و از آن صیانت می نماید یکی از مصادیق اشتغال اثر بخش می باشد.

شما داوطلب عزیز با ثبت نام و حضور در دوره های آموزشی تربیت ناظرین اندازه گیری و صحه گذاری طرح ملی ارتقاء کارآرائی موتورخانه ها علاوه بر یادگیری مهارت و تخصص جدید شغلی فرصت همکاری در اجرای طرح ملی اندازه گیری و صحه گذاری در روش های محاسبه صرفه جویی برای طرح ارتقاء کارآئی 600هزار موتورخانه در کشور را که توسط شرکت بهینه سازی مصرف سوخت و وزارت نفت با استفاده از ظرفیت های قانونی ماده 12 رفع موانع تولید رقابت پذیر و منابع مالی اجرا می شود را پیدا خواهید نمود.

یکی از ویژگی های بارز دوره های جدیدی برگزاری آن توسط اساتید مجرب مورد تأیید شرکت بهینه سازی مصرف سوخت و اجرای این دوره ها توسط معتبرترین دانشگاه کشور یعنی دانشگاه تهران از طریق موسسه پژوهش در مدیریت و برنامه ریزی انرژی دانشکده فنی می باشد.

لذا گواهینامه صادره به دلیل تأیید دو واحد معتبر یعنی شرکت بهینه سازی مصرف سوخت وزارت نفت و موسسه پژوهش در مدیریت و برنامه ریزی انرژی دانشگاه تهران می تواند علاوه بر ایجاد مهارت شغلی جدید، به عنوان یک گواهینامه معتبر لزوماً در سایر مشاغل مرتبط مورد بهره برداری قرار گیرد.

M&V دوره های تخصصی

برگزار کننده دوره های آموزشی آزاد و تخصصی توسط اساتید مجرب دانشگاه و مجری آموزش دوره های بهینه سازی و فناوری انرژی

با ما در تماس باشید:

آدرس : تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، نبش خیابان بزرگمهر، شماره 9. کدپستی: 1477638611

تلفن تماس : 66980833 - 66980820

تلفکس : 66980828