اخبار و اطلاعیه ها

  • نتایج آزمون 22 آذر 96: مشاهده لیست
  • آزمون صحه گذاری در شهرهای شیراز، اراک و تهران به صورت همزمان مورخ چهارشنبه ۲۲ آذر ماه ساعت ۱۵ برگزار خواهد شد. مکان هریک از شهرها متعاقبا اعلام خواهد شد.
  • لیست اسامی ناظران اندازه گیری و صحه گذاری ذیصلاح که پس از شرکت در دوره های عمومی و تخصصی طرح افزایش کارایی موتورخانه ها گواهینامه معتبر دریافت نموده اند: مشاهده لیست
  • افرادی که در هر یک از دوره های آموزشی سراسر کشور شرکت می کنند پس از قبولی تنها قادر به انجام نظارت در استان های مربوط به همان دوره آموزشی خواهند بود و فعالیت ناظر در استان های دیگر امکانپذیر نیست. لذا تنها کسانی در هر دوره ثبت نام کنند که محل سکونت آنها یکی از استان های قید شده در آن دوره آموزشی می باشد
  • به اطلاع فرآگیران محترم می رساند که حتماً بعد از ثبت نام قطعی با شماره تلفن ۰۹۳۳۴۶۴۶۱۶۷ (سرکار خانم وحیدی) جهت هماهنگی نهایی تماس حاصل فرمایند.
  • جهت مدیریت و پشتیبانی طرح های ارتقاء کارایی موتورخانه های کشور از سامانه بهسما به آدرس w w w . B E H S A M A. i r بازدید فرمائید.

فرصتی مناسب برای اشتغال اثر بخش

 

اگرچه جوانان و فارغ التحصیلان کارآفرین به دلیل توانمندی و خلاقیت خود دغدغه های کمتری نسبت به اشتغال دارند ولی به صورت طبیعی به دلیل محدود بودن فرصت های شغلی اشتغال همواره یکی از دغدغه های اصلی جامعه، خانواده، جوانان و خصوصاً فارغ التحصیلان کشور بوده و می باشد. به همین دلیل استفاده به موقع از فرصت های ایجاد شده بالاخص با هدف ارتقاء و یا کسب مهارت های شغلی در ایران نیز مانند سایر کشورها افزایش موقعیت و شانس شاغل شدن در یک سازمان و موسسه دولتی یا خصوصی را به دنبال خواهد داشت و به شدت توصیه شده است. حال اگر این اشتغال در مسیر یک فرآیند ملی و اثربخش باشد به دلیل پاسخگویی به انگیزش های درونی علاوه بر تأمین معیشت و مالی رضایت مندی شغلی و شخصی را نیز به دنبال خواهد داشت.

شانس ورود به حوزه بهینه سازی مصرف انرژی کشور و اقدامات مرتبط با آن و در نتیجه پیدا کردن فرصت ایفای نقش در این موضوع راهبردی که با منافع ملی پیوند داشته و از آن صیانت می نماید یکی از مصادیق اشتغال اثر بخش می باشد.

شما داوطلب عزیز با ثبت نام و حضور در دوره های آموزشی تربیت ناظرین اندازه گیری و صحه گذاری طرح ملی ارتقاء کارآرائی موتورخانه ها علاوه بر یادگیری مهارت و تخصص جدید شغلی فرصت همکاری در اجرای طرح ملی اندازه گیری و صحه گذاری در روش های محاسبه صرفه جویی برای طرح ارتقاء کارآئی 600هزار موتورخانه در کشور را که توسط شرکت بهینه سازی مصرف سوخت و وزارت نفت با استفاده از ظرفیت های قانونی ماده 12 رفع موانع تولید رقابت پذیر و منابع مالی اجرا می شود را پیدا خواهید نمود.

یکی از ویژگی های بارز دوره های جدیدی برگزاری آن توسط اساتید مجرب مورد تأیید شرکت بهینه سازی مصرف سوخت و اجرای این دوره ها توسط معتبرترین دانشگاه کشور یعنی دانشگاه تهران از طریق موسسه پژوهش در مدیریت و برنامه ریزی انرژی دانشکده فنی می باشد.

لذا گواهینامه صادره به دلیل تأیید دو واحد معتبر یعنی شرکت بهینه سازی مصرف سوخت وزارت نفت و موسسه پژوهش در مدیریت و برنامه ریزی انرژی دانشگاه تهران می تواند علاوه بر ایجاد مهارت شغلی جدید، به عنوان یک گواهینامه معتبر لزوماً در سایر مشاغل مرتبط مورد بهره برداری قرار گیرد.

M&V دوره های تخصصی

برگزار کننده دوره های آموزشی آزاد و تخصصی توسط اساتید مجرب دانشگاه و مجری آموزش دوره های بهینه سازی و فناوری انرژی

دوره تخصصی نظارت و صحه گذاری و بازرسی مرتبط با طرح افزایش کارایی موتور خانه های کشور(M&V) - شهرهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان و اردبیل - برگزاری دوره در شهر تبریز
دوره تخصصی نظارت و صحه گذاری و بازرسی مرتبط با طرح افزایش کارایی موتور خانه های کشور(M&V) - شهرهای کردستان، کرمانشاه، لرستان و ایلام - برگزاری دوره در شهر کرمانشاه
دوره تخصصی نظارت و صحه گذاری و بازرسی مرتبط با طرح افزایش کارایی موتور خانه های کشور(M&V) - شهرهای زنجان، قزوین و همدان

با ما در تماس باشید:

آدرس : تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، نبش خیابان بزرگمهر، شماره ۹. کدپستی: ۱۴۷۷۶۳۸۶۱۱

تلفن تماس : ۰۹۳۳۴۶۴۶۱۶۷ - ۰۲۱۶۶۴۶۳۰۴۶

تلفکس : ۶۶۹۸۰۸۲۸