اخبار موسسه انرژی

امضای تفاهم نامه همکاری مشترک میان موسسه انرژی دانشگاه تهران و موسسه مشاوره‌ای، آموزشی رایانه پیوند پارسیان

موسسه رایانه پیوند پارسیان، به عنوان بازوی تخصصی فناوری اطلاعات وارتباطات سازمان مدیریت صنعتی در سال ۱۳۷۸ تشکیل و از آن تاریخ تا کنون در زمینه مشاوره، آموزش و تحقیق در حیطه فناوری اطلاعات و مدیریت فعالیت می‌نمایند.

متن کامل

برگزاری پنجمین نشست فصلی کارآفرینان صنعت نفت و انرژی به میزبانی موسسه انرژی دانشگاه تهران

پنجمین نشست فصلی کارآفرینان صنعت نفت و انرژی، چهارشنبه شب در هتل پارسیان انقلاب برگزار گردید. در این نشست که به میزبانی موسسه انرژی دانشگاه تهران منعقد شد، جمعی از متخصصان و صاحب نظران حوزه نفت به گفت و گو و تبادل نظر با یکدیگر پرداختند.

متن کامل

بازدید دبیر ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی از موسسه پژوهش در مدیریت و برنامه ریزی انرژی دانشگاه تهران

آقای دکتر وطن خواه، دبیر ستاد فناوری حوزه انرژی، بعدازظهر سه شنبه ۱۹ ام دی ماه، در موسسه انرژی دانشگاه تهران حضور یافتند و طی جلسه‌ای با فعالیت‌ها و اقدامات اخیر این مجموعه آشنا شدند.

متن کامل

پیشنهاد موسسه انرژی برای کاهش آلاینده

سهمیه بندی پیمایش خودروها درسطح کلان شهرها مبتنی بر فن آوری اطلاعات و کارت سوخت – راه حلی موثر و ضروری برای کاهش ترافیک و آلاینده ها

متن کامل

توسعه همکاری‌های موسسه با شرکت‌های کشورهای شرق آسیا

در راستای توسعه همکاری مشترک بین موسسه پژوهش در مدیریت و برنامه‌ریزی انرژی دانشگاه تهران و شرکت‌های فعال در حوزه انرژی در شرق آسیا، جلسه‌ای مشترک با شرکت BLMAL که از شرکت‌های فعال در حوزه نفت و گاز در اندونزی و مالزی می‌باشد، در تاریخ 26 آذر ماه برگزار گردید.

متن کامل
بالا