اخبار موسسه انرژی

انتشار کتاب «تجزیه و تحلیل مقادیر ویژه با استفاده از R» توسط ناشر بین المللی

کتاب تجزیه و تحلیل مقادیر ویژه از سری کتاب های متون پیشرفته در اقتصادسنجی توسط ناشر بین المللی Palgrave Macmillan UK در سال 2018 و در 149 صفحه به چاپ رسید.

متن کامل

توسعه همکاری‌های موسسه انرژی دانشگاه تهران با مرکز آموزش شهید بهشتی شرکت ملی گاز در شهرستان جم

مرکز آموزش شهید بهشتی واقع در استان بوشهر، شهرستان جم، شهرک توحید در آذر ماه سال ۱۳۸۵ در اجرای تصمیمات متخذه توسط اداره آموزش و تجهیز منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران و به منظور راه‌اندازی یک مرکز آموزش جهت برگزاری دوره‌های آموزشی کارکنان جدیدالاستخدام شرکت ملی گاز ایران و سایر آموزش‌های درخواستی دیگر مراکز گاز و نفت در سطح کشور تجهیز گردید.

متن کامل

امضای تفاهم نامه همکاری مشترک میان موسسه انرژی دانشگاه تهران و موسسه مشاوره‌ای، آموزشی رایانه پیوند پارسیان

موسسه رایانه پیوند پارسیان، به عنوان بازوی تخصصی فناوری اطلاعات وارتباطات سازمان مدیریت صنعتی در سال ۱۳۷۸ تشکیل و از آن تاریخ تا کنون در زمینه مشاوره، آموزش و تحقیق در حیطه فناوری اطلاعات و مدیریت فعالیت می‌نمایند.

متن کامل

برگزاری پنجمین نشست فصلی کارآفرینان صنعت نفت و انرژی به میزبانی موسسه انرژی دانشگاه تهران

پنجمین نشست فصلی کارآفرینان صنعت نفت و انرژی، چهارشنبه شب در هتل پارسیان انقلاب برگزار گردید. در این نشست که به میزبانی موسسه انرژی دانشگاه تهران منعقد شد، جمعی از متخصصان و صاحب نظران حوزه نفت به گفت و گو و تبادل نظر با یکدیگر پرداختند.

متن کامل

بازدید دبیر ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی از موسسه پژوهش در مدیریت و برنامه ریزی انرژی دانشگاه تهران

آقای دکتر وطن خواه، دبیر ستاد فناوری حوزه انرژی، بعدازظهر سه شنبه ۱۹ ام دی ماه، در موسسه انرژی دانشگاه تهران حضور یافتند و طی جلسه‌ای با فعالیت‌ها و اقدامات اخیر این مجموعه آشنا شدند.

متن کامل
بالا