اخبار موسسه انرژی

توسعه همکاری موسسه انرژی با شرکت پتروپارس در جهت ارتقا قابلیت‌های شرکت‌های E&P

بر اساس مدل قراردادهای نفتی ایران IPC‌، مقرر شد بعضی از شرکت‌های پیمانکاری که بصورت EPC فعالیت داشتند، با شرکت‌های بین المللی نفتی (IOC)، اقدام به توسعه میادین بصورت مدل‌های اکتشاف و تولید یا E&P داشته باشند.

متن کامل

پروژه مانیتورینگ ایستگاه‌های گاز

موسسه پژوهش در مدیریت و برنامه ریزی انرژی دانشگاه تهران در سال ۱۳۹۳ در راستای ایجاد یک شبکه هوشمند برپایه معماری IIOT، همکاری خود را در این زمینه با شرکت ملی گاز آغاز کرده است.

متن کامل

همکاری موسسه با شرکت پتروتکنو (Petrotekno) اندونزی جهت توسعه آموزش‌های حرفه‌ای با استانداردهای BP

تفاهم همکاری بین موسسه پژوهش در مدیریت و برنامه ریزی انرژی دانشگاه تهران و این شرکت صورت گرفته است. موسسه انرژی به عنوان نمایندگی شرکت پتروتکنو در ایران فعالیت خواهد کرد...

متن کامل

راه اندازی مرکز آموزش های تخصصی موسسه انرژی در هتل پارسیان انقلاب تهران

با توجه به کمبود فضای آموزشی موسسه انرژی، مرکز آموزش های تخصصی این موسسه در هتل پارسیان انقلاب تهران راه اندازی خواهد شد.

متن کامل

پنجمین همایش بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی ایران

برای توسعه همکاری های اقتصادی بین ایران و اروپا در حوزه انرژی، نفت، گاز و پتروشیمی ایران، پنجمین همایش بین المللی نفت و گاز و انرژی ایران در روزهای 21 تا 23 تیر ماه در شهر رم ایتالیا به همت موسسه پژوهش در مدیریت و برنامه ریزی انرژی دانشگاه تهران و اتاق بازرگانی ایران توسط برگزارکننده ای به نام شبکه بین المللی IRN - International Research Network برگزار شد.

متن کامل
بالا